Avea ,Woops ile gençlere yeni ayrıcalıklar sunuyor

Avea ,Woops ile gençlere yeni ayrıcalıklar sunuyor

11051
16
PAYLAŞ

Avea, genç tüketicileri hedefleyen, Woops adını verdiği yeni bir platform oluşturdu ve bu platforma da 2 milyon’dan fazla tarife seçeneği koydu.

Gençlik segmentinde, genel pazar payının üzerinde bir orana sahip olan Avea, bu güçlü altyapısını kullanarak Woops ile gençliğin ritmini yakalamayı ve Woops ile gençlerin hızlı değişen dünyasına, her hafta değişik bir teklifle cevap vermeyi hedefliyor.

Dakika, SMS ve internet kapsamında, gençleri 2 milyon 97 bin 151 paket seçeneğiyle sorunsuz ve sınırsız bir iletişim dünyasına davet eden Woops’ta, her yöne 6 ay boyunca 1TL’ye SMS fırsatından, gençlere özel olarak yüzde 50 indirimli 8TL’ye 100 MB chat paketine kadar birçok avantajlı paket yer alıyor.

Yeni markası Woops ile her hafta farklı kampanya sunarak 1 yılda 52 kampanyaya imza atıp Türkiye’deki 15 milyonluk genç nüfusun büyük bölümüne ulaşmayı amaçlayan Avea; bu kapsamda abone tabanını büyütmeyi ve müşteri bağlılığını da pekiştirmeyi hedefliyor.

 

Woops üyelik başvurusunda bulunmak oldukça basit bir işlem. Avea’lı hattınızdan Woops yazıp 4545’e ücretsiz SMS attığınızda Avea Woops’lu oluyorsunuz. Ya da 25 yaş altındaysanız TC Kimlik Numaranızı 4545’e ücretsiz SMS göndererek WOOPS’a üye olabiliyorsunuz.

Eğer Avea hattı başkasının üzerineyse, örneğin anne, baba ya da kardeşinize aitse hattınız hiç farketmez, Avea Woops üyeliği için hat sahibinin yaşının 25 yaş altında olması şartı aranıyor. Faturalı ya da faturasız 7 – 25 yaş arasındaki Avea aboneleri Avea Woops üyesi olabilir.

Avea Woops üyesi olmanın avantajları nedir?

Avea Whoops dünyası oldukça avantajlı bir dünya. Avea’nın, gençlere yönelik iş ortaklarıyla düzenlediği yeme içme, eğlence, tatil, cihaz kampanyalarından Avea Woops üyesi olanlar bu hizmetlerin şartları doğrultusunda hizmetlerden yararlanabilecek. 25 yaş altındayken Avea Woops abonesi olup da, 25 yaşını zaman içinde geçenlerin Woops aboneliği de devam edecek.

– Haftalık Kampanyalar: Haftalık olarak gerçekleştirilecek ve gençlerin dikkatini sürekli uyanık tutacak GSM ve GSM dışı kampanyalar.

– Paketler Dünyası: Günlük/haftalık/aylık/1 kişiyle/gece/gündüz seçenekleri olan, gençlerin kısa vadeli ihtiyaçlarını karşılayabilecek S.E.Ç. portföyünden daha çeşitli paketler.

– Yenilikçi ürünler: Woops, gençlerin karşısına, onların değişen GSM kullanım alışkanlıklarına uyum sağlayabilen akıllı ürünlerle çıkacak. (Örneğin; dakikaların SMS ve internete çevrilebilmesi)

 

In numbers second census there were http://writemypaper4me.org/ 23 thousand

16 YORUMLAR

  1. 7 25 arası o kadar saçma olmuş ki, birde arka kapı var, bi tckimlik bulu yeter diyorsunuz, madem öyle herkese açın ya, o kadar saçma bi uygulama ki

  2. ben mesaj attim woops kaydiniz bulunmaktadir diye bir mesaj aldim. super firsat paketini yapmak icin msj gonderdigimde woopsa uye olun diyordu. bu konuda ne yapmam gerek bilen varmi?

    • Yeni üye olduysanız biraz beklemeniz gerekebilir. Yine olmazsa yetkili bir Avea bayisine başvurabilirsiniz.

  3. avea woops a geçtiğimiz zaman hattımızda bulunan dakikalar falan aynı mı kalıyo yoksa sıfırlanıyo mu

  4. mesajı attım kayıt olmak için hattınız aramalara kapalıdır diyor, ama kapalı değil. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilir misiniz?

  5. Woops’lu olun çok iyi kampanya.Bende yeni oldum.Hiç pişman olmadım sizde olmazsınız bencee :))

  6. 40 yaşındayım devlet memuruyum cepten faturasız konuşma ve internet ıkılı paket almak için woopsa üye olabilirmiyim

BİR CEVAP BIRAK