Avea Woops mobil internet tarifeleri ile her ihtiyacı karşılıyor

Avea Woops mobil internet tarifeleri ile her ihtiyacı karşılıyor

2671
1
PAYLAŞ

Geçtiğimiz haftalarda Avea’nın gençlere yönelik oluşturduğu Avea Woops konseptini duyurmuştuk. İçinde birçok avatajlı paketi barındıran Avea Woops ilk gününden bu yana oldukça yoğun bir ilgi gördü. 25 yaş altı gençlerin üye olabildiği bu platformda gençler ucuz ve her ihtiyacı karşılayan sms,konuşma ve internet paketleri ile birbirleriyle rahatça iletişim kurabiliyor.

Avea Woops’a nasıl üye olunur?

Üye olmak için WOOPS yazıp 4545‘e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
Faturalı Hatlar için Avea Woops İnternet Paketleri

Modemli 4GB Jet Tarifesi – 19 TL / AY

21mbps hızında  4GB internete jet modem ile ayda sadece 19TL’ye alabilirsiniz. Bu paket bilgisayarınızdan yada laptopunuzdan istediğiniz yerde internete bağlanabilirsiniz.

Jet Wifi Sınırsız Tarife – 69 TL / AY

Bu tarife ile sınırsız internetin sahibi olabilirsiniz. Avea Jet Wifi Modem ile bu sınırsız interneti 10 cihaza dağıtabilirsiniz. Yani wireless modem özelliği taşıyan Jet Wifi Modem’den 10 bilgisayar aynı anda internete bağlanabilir. Bu paket ise aylık sadece 69 TL.

Kademeli Tablet Teklifi 1GB – 9 TL / Ay

Hiçbir taahhüt ve sözleşme olmaksızın sunulan bu tarife ile 1 GB internet kotasına sahip oluyorsunuz. 1 GB limitini aştığınızda ise paketiniz o ay için 4 GB’a yükseltiliyor. 1 GB internet ayda 9 TL iken paketi aşmanız durumunda devreye giren 4 GB internet ayda 29 TL.

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK