Türkcell,Sarı Kutu Programı ile kullanıcılarına hediyeler dağıtıyor

Türkcell,Sarı Kutu Programı ile kullanıcılarına hediyeler dağıtıyor

393
0
PAYLAŞ

Turkcell kullanıcıları, “Sarı Kutu Programı” ile Turkcell’de geçirdikleri her gün için puan biriktiriyor ve bu puanlarla çeşitli hediyelerin sahibi oluyor.

Turkcell’li oldukları her gün için ‘Sarı Puanlar’ toplayan Turkcell’liler, Sarı Kutu Programı’na katılarak katalogdaki onlarca hediye arasından dilediklerini seçebiliyor. Turkcell’li olmaya devam ettikçe daha fazla puan toplayıp daha büyük hediyeler alabiliyorlar.

Turkcell’liler, “SMS/internet”, “Turkcell Servisleri”, “Alışveriş ve Eğlence Fırsatları” ve “Cihazlar” gibi seçenekler arasından biriktirdikleri puanlara göre tercihte bulunabiliyor. Hediyeler arasında tatil fırsatları, Turkcell T40 akıllı telefon, aylık sosyal internet paketi, 6 aylık facebook paketi, 12 aylık 250 MB internet paketinin yanı sıra birçok markadan indirimler gibi pek çok cazip seçenek yer alıyor.

Sarı Kutu Programı’na katılmak için SARI KUTU yazıp 2222’ye göndermek, 05327572222’yi aramak ya da turkcell.com.tr adresinden başvuruda bulunmak yeterli. Programa katılan müşterilerin puanları hemen hatlarına yükleniyor ve hediye seçimine başlayabiliyorlar.

720 from birth of abraham to http://order-essay-online.net/ the exodus 720?

BİR CEVAP BIRAK