Binance’den Bu 5 Altcoin İçin Önemli Duyuru: 20X!

Günlük işlem hacmi ile en büyük Bitcoin ve altcoin borsası olan Binance, yeni duyurularla gündeme geldi. İşte son zamanlarda dikkat çeken gelişmeler…

Binance 20x kaldıraçla IDEXUSDT sözleşmesini listeleyecek

Binance Vadeli İşlemler, 3 Mayıs 2023, 15:00’te 20x’e kadar kaldıraçla USDⓈ-M IDEX kalıcı sözleşmesinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ancak, piyasa riski koşullarına bağlı olarak Binance, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve/veya sürdürme teminatı gereklilikleri dahil olmak üzere sözleşme özelliklerini ayarlayabiliyor. Ek olarak, Çoklu Varlık Modu, kullanıcıların çeşitli marjin varlıkları kullanarak IDEXUSDT kalıcı vadeli işlem sözleşmesinde işlem yapmasına olanak tanıyacaktır.

Binance, altcoin EDU’yu Binance Convert’e ekledi

Diğer yandan borsa, EDU’nun Binance Convert’e eklendiğini duyurdu. Duyurudan itibaren kullanıcılar artık EDU’yu BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlarla sıfır ücret karşılığında takas edebilecek. Kullanıcılar Binance’in web sitesi üzerinden gösterge niteliğindeki fiyatları kontrol eder. Ayrıca tercih ettikleri varlığa dönüşüm yapar. Başlamak için kullanıcıların “Alım Satım”a tıklayıp menüden “Binance Convert “ü seçmesi gerekiyor.

Binance, XRPUP/USDT ve XRPDOWN/USDT altcoin çiftlerinde aboneliği durdurdu

Binance, XRPUP/USDT ve XRPDOWN/USDT kaldıraçlı token alım satım çiftlerinin alım satımını ve aboneliğini 12 Mayıs 2023 tarihinde 06:00’da durduracak. Kullanıcılara, planlanan durdurmadan önce XRPUP ve XRPDOWN kaldıraçlı tokenlarını diğer tokenlarla takas etmeleri tavsiye edilmekte. Ayrıca, itfa hizmeti bir sonraki duyuruya kadar mevcut olacaktır. Alım satım durdurulduktan sonra kullanıcılar hala XRPUP ve XRPDOWN kaldıraçlı tokenlara sahipse, tokenları cüzdan işlevi veya Kaldıraç Tokenları sayfası aracılığıyla kullanabilir.

Borsa, yeni seri Range Bound ürünlerini piyasaya sürüyor

Son olarak Binance, yeni fiyat aralıkları ve tarihler ile kullanıcıların düşük piyasa volatilitesi dönemlerinde potansiyel olarak daha yüksek ödüller kazanmasına olanak tanıyan yeni bir Range Bound ürün grubunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Range Bound ürünleri için abonelik 2 Mayıs 2023, TSİ 13:00’te başlayacak. Range Bound, kullanıcıların seçtikleri kripto varlığın Referans Fiyatı tüm Abonelik Dönemi boyunca seçilen Fiyat Aralığı içinde kaldığında ödül kazanmalarını sağlar. Kullanıcılar, Referans Fiyatın Abonelik Dönemi boyunca seçilen Fiyat Aralığının Üst/Alt Aralığına dokunması veya bu aralığı aşması durumunda Abonelik Tutarlarının ne kadarının kaybedileceğine (yani Risk Altındaki Abonelik Tutarı) karar verebilirler.  Mevcut durumda Range Bound ürünleri BTC, ETH ve BNB’den oluşuyor.

Binance, neredeyse her hafta birçok duyuru ile gündeme geliyor. Borsa, kullanıcı deneyimini iyileştirme konusunda önemli miktarda çaba harcıyor. En son, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, yedi altcoin çiftini delist etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir