Bugün Güneşin Burcu Değişiyor! Birtakım Burçlar İçin Özel Bir Gün Başlıyor! İşte Nimetlerin Yağacağı Burçlar…

17 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

17 Ağustos 2022 günü birtakım burçlar için özel olacak. Bugün Güneş’in burcu değişti. Bugün yıldızların en sevdiği gün. Hangi burçlara yıldızlardan nimetlerini yağdırdığını bilin. Bugünün burcunu öğrenelim.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Finansal yarar ve yaptığınız her şeyden en uygun biçimde yararlanmanızı sağlayabileceğiniz bir gün.

Bu günlerde girmek isteyebileceğiniz rastgele bir paydaşlık konusunda dikkatli olmak isteyebilirsiniz, bilhassa buna bağlı kurallar, uymanız beklenen kurallar varsa. Bir arkadaşınızın bu bahiste başına gelenler sizin için ders niteliğinde olabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Mevcut eğilim, bu çarşamba size meskende birtakım sürprizler sunacak, tahminen de ailedeki yaşlı şahıslarla daha fazla vakit geçirmekle ilgili bir şey.

Evdeki birtakım işlerde onlara yardım etmeniz yahut onlar için birtakım kararlar vermeniz, sizi sorumluluk altına sokacak rastgele bir şey olabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu çarşamba çok dikkatli olmak isteyebilirsiniz, bilhassa spor yapacaksanız. Zira görünüşe nazaran bedeniniz altına girdiğiniz yükleri kaldıracak durumda olmayabilir.

Beklediğiniz kadar düzgün durumda değilsiniz ve rastgele bir tıp spor yapmadan evvel biraz hazırlık yapmanız gerekebilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Genelde tesadüflere inanmasanız da bugün olacak her şey bakış açınızı biraz değiştirecek.

Sadece noktaları birleştiriyor yahut işin içine biraz hüsnükuruntu katıyor olabilirsiniz. Olayları nitekim istediğiniz üzere anlamak epeyce sıkıntı olacak.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün bir iş birliği günü, lakin sırf egonuzu ve bencil eğilimlerinizi bir kenara bırakmayı başarırsanız.

Kendinizi kanıtlama gereksinimi hissedeceksiniz ve yalnızca fikirlerinizle ilerleme sağlamaya çalışacaksınız, fakat bu yapılacak en uygun şey değil. Öğlenden sonra işler daha da hararetlenebilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu çarşamba sizden yardım isteyen hiç kimseye soğuk davranmayın, bilhassa geçmişte bu kişinin yardımı imdadınıza yetişmişse.

Yeni zorluklarla karşılaşmaktan kaçındığınız için yalnızca kendinizi bu üzere durumlardan uzak tutuyor olabilirsiniz. Lakin diğerlerine yardım etmek bu kadar güç olmamalı ve bunu kendiniz için bir imtihan olarak algılamamalısınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Mevcut eğilim, söylediğiniz ve tahminen de olmaması gereken bir şey nedeniyle iş yerinde kimi zorluklar getirecek.

Bu günlerde, etrafınızdakileri nasıl etkileyeceğinizi ve onların hislerini incittiğinizi hiç göz önünde bulundurmadan, aklınızdan geçenleri tam olarak anlatmaya çok heveslisiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu çarşambanın sloganı “bin düşün bir yap” olmalı zira her neyi yapmaya başlıyorsanız, sorun çıkıyor üzere görünüyor.

Bunun en uygun yanı, önemli yahut tehlikeli rastgele bir şeyden fazla, bir tıp komik sorun yaşıyor olmanızdır. Lakin bu durum hala, kendi hünerleriniz hakkında kuşkuya düşmenize neden oluyor.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Her türlü dış tesirden uzak durmalı ve bugün yaptığınız işte sizden ne beklendiğini yeterlice anladığınızdan emin olmalısınız.

Günün asıl riski, işin birçoklarını yaptıktan sonra yanlış yolda olduğunuzu anlamanızdır. Talimatlara çok dikkat etmeniz gerekiyor lakin öbür yandan bunu yaratıcılığınızı boğmasına müsaade vermeyin.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu çarşamba size ne kadar yaratıcı olduğunuzu ve işinizin birçok insan tarafından nasıl takdir edildiğini kanıtlayacak.

Sıkı çalışmanızın karşılığını aldığınızı yahut çok önemli bir projenin tamamlanması için ön plana çıktığınızı fark edebilirsiniz. Öte yandan, birtakım meslektaşlarınızın sizi gönülden desteklemediğini düşünebilirsiniz, bu yüzden ofisteki atmosfer soğuyabilir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu çarşamba sizin için en büyük iş sabrınızı muhafazaya çalışmak olacak. Zira yalnızca dikkatiniz kolaylıkla dağılmakla kalmayacak, birebir vakitte oburlarının size ayak uydurmasını sağlayacağını varsayacaksınız.

Etrafınızdakilerin bakış açısıyla kendinizi anlayamazsınız ve bu mutlaka onlarla aranızı bozacak.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bir aile sorunu sabah saatlerinde sizi meşgul edebilir fakat tıpkı vakitte günün geri kalanında sizi güç, âlâ bir ruh hali ve sorun çözme tutkusuyla doldurur.

Yakın gelecekte fazla zorlukla karşılaşmayacaksınız ve bunun farkında olmanız size ekstra bir itimat ve yaratıcılık sağlıyor.


Onlardan Uzak Durun! Dikkat Sevgiliniz Sizi Yarı Yolda Bırakabilir! Astrologlara Nazaran Bağlanılacak En Makus Burçlar…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*