Dimensity 700 yonga ve 5.000 mAh pil ile tanıtıldı

Oppo A53s 5G’nin önü, HD + çözünürlüğe ve su damlası çentikine sahip 6.52 ”ekran. Panel LCD olduğu için, parmak izi tarayıcısı yan tarafta yer alıyor. Aynı zamanda bir güç tuşu görevi görüyor. RAM, 6 GB veya 8 GB’ ve her iki durumda da dahili depolama 128 GB olacak. Oppo, iki SIM kartı ve 2 TB’a kadar bir hafıza kartı barındırabilen uzun bir tepside bir mikro SD için yer sağlıyor.

Arkadaki kamera üçlüsü, 13 MP ana kamera, portre çekimleri için 2 MP derinlik sensörü ve 2 MP makro kameradan oluşuyor. Selfie kameranın 8MP sınır mevcut. Telefon, Color OS 11.1 ile donatılmış Android 11’i çalıştırıyor. Batarya tarafında ise iç kısımdaki pil 5.000 mAh’, ancak liste hızlı şarj hakkında hiçbir şey söylemiyor.

Özellikler sayfası bize cihaz hakkında Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ve Bluetooth 5.0 gibi bağlantı temelli bazı bilgiler veriyor. Oppo A53s 5G renk konusunda da tatmin edici seçeneklere sahip. Cihaz Kristal Mavi veya Mürekkep Siyahı renklerde sunulmakta. Bellek kombinasyonuna bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Flipkart henüz ön sipariş veya pazar lansmanı için bir tarih açıklamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir