Dünyaca Ünlü Markaların Duygularımızla Oynayan 1 Nisan Şakaları

Dünyaca Ünlü Markaların Duygularımızla Oynayan 1 Nisan Şakaları
Dünyaca Ünlü Markaların Duygularımızla Oynayan 1 Nisan Şakaları

Hepimizin bildiği gibi dünyanın dört bir yanından milyarlarca insan; pandemi, savaş ve ekonomik kriz gibi zorluklarla uğraştığımız bugünlerde, kendilerini bitmek bilmeyen bu sorunlardan uzaklaştıracak ve mutlu edecek şeylerin arayışındalar.

Bu nedenle de ‘şaka günü’ olarak adlandırdığımız bugünde; yani 1 Nisan’da, insanlar birbirlerine şaka yaparak bir nebze de olsa mutlu olmaya çalışıyor. Tabii ki dünya çapından birçok marka ve şirket de her yıl olduğu gibi bu akıma katılıyor ve insanları gerçek olmayan ürünler, sahte kampanyalar gibi paylaşımlar yaparak bizleri kandırmaya çalışıyor.

Birçok marka ve şirketten 1 Nisan şakası

Bu sene de bu durum farklı değildi. Dünya çapında tanınan büyük marka ve şirketler, şakaların en çok yapıldığı yerlerin başında gelen sosyal medya platformlarını kullanarak paylaşımlarda bulundu. Bu şirketler; yeni ürünler ve sahte teknolojiler gibi şeyleri içeren birçok paylaşımla takipçilerine 1 Nisan şakası yaptı.

Yemek, teknoloji, otomotiv ve daha birçok sektörden yapılan bu paylaşımlar insanların ilgisini çekti. Hatta bu paylaşımların gerçekten inanan insanların bulunduğunu bile söylemek mümkün. Biz de sizler için DJI, Xiaomi, Honda, Subway, Duolingo ve daha birçok şirketin yaptığı şakaları derledik.

DJI’den drone’lar için hava yastığı

()

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*