Erdal Özyağcılar’dan eşi Güzide Özyağcılar’a romantik yıldönümü kutlaması!

Ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar, eşi Güzide Özyağcılar’la 51 senedir birlikte olmaları adında paylaşımda bulundu. Aşka gelen ünlü oyuncu, sosyal medyadaki paylaşımına düştüğü notla gündeme oturdu.

Şimdilerde “Balkan Ninnisi” dizisi ile tekrar gündeme gelen Erdal Özyağcılar, eşi Güzide Özyağcılar ile 1971 yılında nikah masasına oturmuştu. Çiftin evlilik yıldönümü olması sebebiyle Erdal Özyağcılar, sosyal medyasında paylaşımda bulunarak, duygusal bir notla kutladı.

güzide özyağcılar ve erdal özyağcılar

“İLK DEFA AYRI KUTLUYORUZ”

Evlilik yıldönümüne özel içeriğiyle eşine mesaj gönderen Güzide Özyağcılar paylaşımında “Erdal’ım evliliğimizin 51. yılını geride bıraktık. Sen Üsküp’te settesin, ben Küçükkuyu’dayım… İlk defa ayrı kutluyoruz. Saat tam 21.00’de kadehimi sağlığımıza kaldıracağım sen de kaldır. Nice yıllara sağlıkla öpüyorum.” ifadelerini kullandı.

güzide özyağcılar ve erdal özyağcılar

“51 KERE MAŞALLAH”

Eşine cevap veren Erdal Özyağcılar ise paylaşımında “29 Haziran 2022 – 29 Haziran 1971… 51 sene… Dile kolay! ’41 kere maşallah’ derler ya… Hadi bakalım hep beraber 51 kere maşallah… Güzin’imm seni çok seviyorum. Saat: 21.00’de yüreğim de sen, kadehim de öpücüğün olacak. Bekliyorum.” açıklamasıyla beğeni yağmuruna tutuldu. Ünlü oyuncu çiftin bu aşk dolu paylaşımları takipçileri tarafından gerçekten “Maşallah” dedirtti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Alişan’ın çocukları Burak ve Eliz’in tatlılıkları sosyal medyayı salladı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*