Josef de Souza’dan sakatlık bildirisi: Daha güçlü döneceğim

Beşiktaş forması giyen Josef de Souza, dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle artroskopik menisküs cerrahisi süreci yapılacağı açıklandı.

Siyah-beyazlıların Brezilyalı futbolcusu Josef de Souza, dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle ameliyat olacak. Beşiktaş resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Futbol A Grubumuzun Avusturya kampında oyuncumuz Josef de Souza’nın, sağ dizinde ağrı hissetmesi üzerine yapılan MR görüntülemesinde sağ diz lateral menisküs yırtığı saptanmış ve konservatif tedaviye başlanmıştır. Fakat oyuncumuzun dizindeki tepkinin konservatif tedaviye karşılık vermediği değerlendirilmiş olup 20.07.2022 tarihinde artroskopik menisküs cerrahisi süreci yapılmasına karar verilmiştir” denildi.

“DAHA GÜÇLÜ DÖNECEĞİM”

33 yaşındaki futbolcu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kederini aktardı.

Josef de Souza’nın paylaşımı şu halde:

“Her savaşı kazanamayız lakin kazanamamamız kaybettiğimiz manasına da gelmez. Bu ameliyatı olmak zorunda kalmamak için çok savaştım ancak maalesef bazen işler bizim denetimimizde olmuyor. Fakat her vakit başlangıçlar değil; sonlar kıymetlidir. Eminim ki bu dönemi her vakit olduğu üzere güçlü ve sağlam bir formda bitireceğim.

Tekrar güçlü olmanın verdiği onurla yapmayı en çok sevdiğim şey olan futbol oynamaya devam edeceğim. Hekimlerimize ve sıhhat takımımıza ameliyat olmadan iyileşmem için gösterdikleri efor için teşekkür ediyorum lakin maalesef ameliyat olmak zorundayım. Artık önümüze bakma vakti. Çok kısa müddet içinde daha güçlü döneceğim!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*