Masaüstü PC İçin Wi-Fi 6 Adaptörü: TP-Link Archer TX50E

TP-Link, PC’leri kolayca Wi-Fi 6 teknolojisine yükselten yeni bir adaptörü satışa sundu. Archer TX50E PCIe adaptörü, Gigabit hız, daha düşük gecikme süreleri, daha güvenli bağlantı gibi pek çok özellik sunuyor.

Wi-Fi 6 teknolojisinin sağladığı tüm avantajları PC’lere taşıyan ve böylece ister online oyunda, ister PC’den HD film izleme gibi uygulamalarda keyfi kat kat artıran Archer TX50E, aynı zamanda Bluetooth 5.0 teknolojisine de sahip. Böylece bu PCIe adaptör takılan PC’ler hem kablosuz bağlantıda hem de Bluetooth bağlantılarında sınıf atlıyor.

5 GHz bandında 2402 Mbps hızlara ulaşabilen ürün, PC’lerin Gigabit hız bariyerini aşmalarını sağlıyor. Bu yüksek kablosuz hızların yanı sıra yüzde 75 daha düşük gecikme süresi ile oyun keyfini artıran adaptör, sorunsuz bir canlı akış sağlıyor.

Archer TX50E’nin üzerinde iki adet yüksek kazançlı anten yer alıyor. 360 derece dönebilen bu antenler ile Wi-Fi kapsama alanı çok daha genişliyor. Intel Wi-Fi 6 yonga seti kullanılan ürün, güvenilir ve yüksek performanslı bir bağlantı sunuyor. Ürün aynı zamanda yüksek güvenlik özelliğine de sahip. En yeni Wi-Fi güvenlik protokolü olan WPA3 desteği sayesinde daha güvenli şifreleme sağlıyor ve ağı korsanlara karşı koruyor.

OFDMA ve MI-MUMO teknolojileri sayesinde aynı anda çok sayıda cihaza destek veren bir ağ oluşturuluyor ve diğer tüm cihazlar ağa bağlıyken de PC’nin güçlü, verimli ve gecikmesiz kablosuz bağlantıya sahip olmasını garanti ediyor.

Archer TX50E, PC’ye Bluetooth üzerinden bağlanan kulaklık, kumanda, klavye gibi cihazların bağlantı hızını da artırıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi, bir önceki teknolojiye göre bağlantı hızını 2 kat, kapsama alanını ise 4 kat genişletiyor. Böylece PC’ler tek bir adaptörle ciddi bir level atlıyor.

Tasarımı da bazı özelliklere sahip olan ürün, özelleştirilmiş ısı emici sayesinde termal enerjiyi verimli bir şekilde dağıtıyor ve daha kararlı bir bağlantı sunuyor. Ayrıca ek bağlantı parçaları altın kaplama olduğundan oksidasyon önleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*