Parmak biçimine nazaran karakter tahlili Yapın! işte parmak formunuza nazaran kişilik testi

Bütün insanların elleri ve parmakları farklı görünebilir. Büyük yahut küçük üzere hepsi birbirinden farklı olabilir. Buna bağlı parmakları ortalama olarak üç biçime bölmek mümkündür. Kısa, kalın ve uzun, düz parmak, daha sivri uçla biten parmaklar ön plana çıkıyor. Bütün parmak biçimleri daha evvel bilmediğiniz kimi kişilik özelliğini ortaya çıkarabilir. Bu sayede parmaklarınız size kendiniz hakkında farklı şeyler söyleyebilir!

Parmak formunuzun Tip A, Tip B yahut Tip C üzere 3 farklı seçenekten birine ilişkin olup olmadığını öğrenmek için öncelikle fotoğrafta bir göz atın! İşte parmak şeklinze nazaran karakter tahlili.

A TİPİ

Özel yaşantınızı, hislerinizi ve sırlarınızı kendinize saklamayı seviyorsunuz. Etrafınıza bir duvar örme eğiliminde olduğunuz için sizi tanımak son derece sıkıntı olabilir. Bu durumda yalnızca sahiden çevrendeki âlâ bireyler nasıl bu duvarı çok düzgün geçeceğini bilir. Hayli sempatik ve duygusalsın ayrıyeten hayvanları çok seviyorsun. Erafınızdaki beşerler sizi güzel kalpli ve eşsiz bir mizah anlayışına sahip biri olarak tanıyor.

B Tipi ya da C Tipi misiniz? Bu 2 parmak formunun kişiliğiniz hakkında neler söylediğini merak ediyorsanız okumaya devam edin.

B TİPİ

Son derece sadık bir kişiliğiniz var ve insanları terketmek size nazaran değil. Aşık olmak için epeyce süratlisin. Kalbinizi hiç düşünmeden kırabilecek birine verdiğiniz için bazen bu biraz fazla süratli gerçekleşebilir. Bu durum, itimadınız açısından sorunlara sebep olabilir. Bu nedenle, yabancı insanların yanındayken her daim rahat hissetmezsiniz. Aklında net bir amacı olan birisin ve bir şey için çalışırsan her vakit muvaffakiyet seninle birlikte olacaktır.

C TİPİ

Çoğu vakit hislerine nazaran hareket etmeyi seven bir kişiliğiniz var ve bazen bu hisleri denetim altında tutmakta zorlanıyorsunuz. Bu sizi açık bir kitap haline getirir, lakin birtakım vakitlerde hisleriniz sizi biraz fazla denetim eder. Objelere, insanlara ve hayvanlara kolaylıkla bağlanırsınız, fakat gerekirse onlardan da vazgeçebilirsiniz. Her vakit herkesi şad etmek istersiniz, bu da bazen kendinize bakmadan evvel başka beşerlerle ilgilenmenize yol açar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*