Survivor Sude Burcu’dan Olay Yaratan Pozlar! Toplumsal Medyadan Paylaştı Ortalık Birbirine Girdi

Survivor 2022 All Star müsabakasıyla gündeme gelen Sude Burcu yarıştan arkadaşı Mert Öcal’la yaşadığı aşkla gündemde. Sude Burcu’nun paylaşımları takipçileri tarafından beğeniliyor, son olarak paylaştığı bikinili pozu hayranlarından beğeni aldı. Toplumsal medyadan yorum yapan takipçileri Sude Burcu’ya ‘Mert abi çok şanslı’ sözlerini kullandı.

Survivor 2022 All Star yarışıyla herkes tarafından tanınan ve adeta fenomen bir isim haline gelen Sude Burcu, Instagram pozlarıyla toplumsal medyayı sallamaya devam ediyor. Her paylaşımıyla beğeni yağmuruna tutulan hoş yarışmacı, son olarak bikinili pozuyla dikkatleri çekti.

SUDE BURCU SON PAYLAŞIMI İLE LİSANLARA DÜŞTÜ

Survivor 2022 All Star’da rakip ekip yarışmacıları ortasında yer alan Mert Öcal’la aşk yaşadığı öğrenilen ve aşklarına dolu dizgin devam eden Sude Burcu paylaşımlarıyla toplumsal medyada konuşuluyor.

Sevgilisi Mert Öcal’ın yanından bir an olsun bile ayrılmayan hoş yarışmacı Sude Burcu paylaşımları ile aşkını tüm aleme duyurmaya devam ediyor.

SUDE BURCU’NUN SEVGİLİSİ MERT ÖCAL ÇOK ŞANSLIYMIŞ

Son olarak çıktığı tatilden Sevgilisi Mert Öcal ile pozlarını paylaşan Sude Burcu, hoşluğu ile hayranlarından bir sefer daha tam not aldı.

Sude Burcu’nun toplumsal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşımlara takipçileri yorum yağdırdı. Takipçilerinden kimileri Sude Burcu’nun sevgilisini kast ederek ikilinin fotoğraflarına “Mert abi çok şanslı” yorumlarında bulundu.

SURVİVOR TEKVANDOCU SUDE BURCU KİMDİR?

11 Mayıs 1996 İzmir’de dünyaya gelen Sude Burcu survivor müsabakası ile tanındı. Sude Burcu aslında tekvandocu olduğu biliniyor. Futbol antrenörü bir baba ile pilates eğitmeni bir annenin kızı olan Sude Burcu sportmen bir ailenin kızıdır.

25 yaşında olan Sude Burcu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyor. Şu an 3. sınıfa giden Sude Burcu spor hayatına İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde profesyonel olarak devam ediyor.
Boğa burcu olan Sude Burcu tekvandoculuğun yanında zumba eğitmenliği de yapıyor.

Kısa hayatına pek çok muvaffakiyet sığdıran Sude Burcu’nun 2 defa Avrupa 3.’lüğü, 1 kere Balkan Şampiyonluğu, 7 sefer Türkiye Şampiyonluğu bulunmakta.

Sizce de sude Burcu’nun sevgilisi Mert Öcal şanslı mı yoksa şanssız mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*