Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Hedefleri Belirledi!

Kripto analisti David, RDNT fiyatında keskin bir artış bekliyor. Analist Valdrin Tahiri, MATIC için yüzde 60’lık bir potansiyel görüyor. Ayrıca analist, ilk 10’a atlayan bir altcoin için yükseliş projeksiyonu çiziyor. LTC’de bir toparlanma öngören analist Ibrahim Ajibadei ise token için hedefleri belirliyor.

Radiant Capital (RDNT) fiyat tahmini: Keskin bir artış mümkün

RDNT fiyatı, 24 Temmuz’da 0,33 dolarlık direnç alanında reddedildiğinden beri azalan bir direnç çizgisinin altında işlem görüyordu (kırmızı ok). Bu hareket, fiyatı 11 Eylül’de 0,19 dolara kadar düşürdü. Ayrıca, 0,20 dolarlık kilit destek bölgesinden bir bozulmaya neden oldu. Ancak, RDNT sonraki iki gün içinde bu bölgeyi hızla geri kazandı (yeşil elips). Bu yüzden, yanlış bir arıza olduğu ortaya çıktı. Bu bir yükseliş gelişmesidir. Dolayısıyla bunu genellikle güçlü yukarı yönlü hareketler izler.

RDNT günlük grafik. Kaynak: TradingView

Azalan direnç çizgisi şu anda 0,25 dolarlık önceki destek alanıyla çakışıyor. Bu nedenle, dokunulduğunda güçlü bir direnç sağlaması muhtemel. Bununla birlikte, günlük RSI göstergesi alçalan direnç çizgisinin (kırmızı çizgi) üzerine çıktı. Ayrıca, yukarı doğru eğilim gösteriyor. Bu da boğaların kontrolü yeniden kazanmaya çalıştığını gösteriyor. Dahası, RSI göstergesindeki bu tür kırılmalar genellikle fiyat hareketinde benzer kırılmalara yol açar. Bu nedenle, altcoin fiyatı bu direnç seviyelerinin birleşiminin üzerine çıkma ve bir kez daha 0,33 dolar direncine doğru hareket etme potansiyeline sahip.

MATIC fiyat tahmini: Altcoin için %60 potansiyel var

Daha kısa vadeli altı saatlik zaman dilimine bakıldığında, MATIC fiyatının uzun vadeli direnç çizgisinden başarıyla çıkacağı görülüyor. Bunun ana nedeni, fiyatın zaten kısa vadeli azalan bir kamadan çıkmış olması. Analistler, kamayı bir yükseliş formasyonu olarak kabul eder. Bu yüzden, bu formasyonun uzun vadeli direnç çizgisinden kopuşu katalize etmesi mümkün.

Altı saatlik RSI, devam eden fiyat artışını ve uzun vadeli direnç çizgisinin üzerindeki hareketi destekliyor. Gösterge yukarı doğru hareket ediyor ve 50’nin üzerine çıktı. Altcoin için kalan ana engel, 0,53 dolarlık küçük direnç. MATIC bunu aştığında, muhtemelen 0,85 dolardaki dirence doğru hamle yapacak.

MATIC Altı Saatlik Grafik. Kaynak: TradingView

Bu nedenle, en olası tahmin, direnç çizgisinden bir kopuş ve 0,85 dolara doğru bir artış. Bununla birlikte, fiyat direnç çizgisinden reddedilirse, 0,35 dolar yatay destek alanına % 35’lik bir düşüş muhtemelen gelecekteki altcoin fiyat hareketi olacaktır.

TON fiyat tahmini: Artış ne kadar süre devam edecek?

Daha kısa vadeli altı saatlik zaman dilimindeki teknik analiz, Toncoin fiyatının muhtemelen beş dalgalı bir yukarı yönlü hareketin (beyaz) beşinci ve son dalgasında olduğunu gösteriyor. Teknik analistler Elliott Wave teorisini, bir trendin yönünü belirlemelerine yardımcı olan tekrarlayan uzun vadeli fiyat modellerini ve yatırımcı psikolojisini tanımlamak için bir araç olarak kullanırlar.

Sayıma göre, altcoin fiyatı beşinci dalganın sonuna yaklaşıyor. Zirve için olası bir hedef 2,77 dolar. Hedefi, birinci ve üçüncü dalganın uzunluğunun dördüncü dalganın dibine yansıtmayla buluyoruz. Bu hedefe, TON’da olduğu gibi beşinci dalga genişlediğinde ulaşılır. Zirveye ulaştıktan sonra önemli bir düzeltme olması muhtemel. Dip için hedef tam zirveye bağlı. Bununla birlikte, olası bir alan 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek seviyeleri olan 1,77-1,97 dolar arasında.

TON Altı Saatlik Grafik. Kaynak: TradingView

Bu muhtemelen uzun vadeli alçalan direnç çizgisinin yeniden test edilmesiyle aynı zamana denk gelecektir. Sonuç olarak, en olası TON fiyat tahmini yükseliş yönünde. Bu da Aralık 2022’nin en yüksek seviyesi olan 2,97 dolara doğru bir artış. Ancak 2,77 dolarda olası bir zirve öngörüyoruz. Bu seviyeye ulaşamamasının, 1,77 dolar-1,97 dolar bölgesine doğru %20’lik bir düşüşe yol açması mümkün.

LTC fiyat tahmini: Altcoin 80 dolar hedefine ulaşılabilir!

On-chain perspektiften baktığımızda, Kriptokoin.com’dan takip edeceğiniz yaklaşan Fed toplantısı kripto piyasası için olumlu bir sonuç verirse, balinaların 80 dolar bölgesine doğru başka bir Litecoin fiyat rallisini tetiklemesi olası. Mevcut LTC sahiplerinin satın alma fiyatı dağılımını gösteren Fiyat Etrafında Karda/Zararda verileri de bu yükseliş duruşunu doğruluyor.

Altcoin fiyatı 68 dolar engelini aşarsa, boğaların 81 doları zorlamak için ivme kazanacağını gösteriyor. Aşağıda gördüğünüz gibi, maksimum 68 dolardan 1 milyon LTC satın alan 168.020 adres şu anda büyük bir direnç oluşturuyor. Ancak balinaların iyimserliği yoğunlaşırsa, Litecoin fiyat rallisinin 81 dolara ulaşması mümkün.

Litecoin IOMAP verileri. Eylül 2023. Kaynak: IntoTheBlock

Tersine, LTC fiyatı 50 doların altına düşerse ayılar muhtemelen kontrolü ele geçirecektir. Bununla birlikte, 623.820 adres minimum 59 dolardan 5,23 milyon Litecoin satın almış durumda. Pozisyonlarını kapatmak için gayretli girişimlerde bulunarak önemli bir destek sunabilirler. Ancak bu destek seviyesi çökerse, altcoin fiyatının sonunda 50 dolara doğru düşmesi mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx